Ноутбук Dream Machines RS3080-15 PD50PNT [RS3080-15UA52]
Фото 7 | від 115 489 до 129 059 грн. Порівняти ціни 13 →2022 рікігровийпродуктивнийматовий240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Cyberpank 2077підсвічуваннябез апгрейду ОЗП Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 12700H, 1.7 ГГц Відеокарта:RTX 3080 Ti ОЗП:64 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1000 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Dream Machines RS3080-15 PD50PNT 6
Характеристики
Dream Machines RS3080-15 PD50PNT [RS3080-15UA52] 2022 рікігровийпродуктивнийматовий240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Cyberpank 2077підсвічуваннябез апгрейду ОЗП |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dream Machines 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dream Machines.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dream Machines RS3080-15 PD50PNT [RS3080-15UA52]
Сортувати
Ноутбук Dream Machines RS3080-15 (RS3080-15UA52) FullHD Black RS3080-15UA5 | 115 499 грн. |
Dream Machines RS3080-15 (RS3080-15UA52) | 115 489 грн. |
Ноутбук Dream Machines RS3080-15 (RS3080-15UA52) Ua | 115 499 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо