Стайлер DSP 10134
DSP 10134 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 10134
Усі ціни 6 →Плойка Випрямляч Для Волосся Dsp 10134 Рожевий | 679 грн. |
Плойка Випрямляч Для Волосся Dsp 10134 Фіолетовий | 679 грн. |
Професійний праска - випрямляч для випрямлення волосся з терморегулятором | 939 грн. |
Випрямляч Dsp 10134 Щипці Для Волосся Рожевий | 699 грн. |
Випрямляч Dsp 10134 Щипці Для Волосся Фіолетовий | 699 грн. |
Професійний випрямляч для волосся з керамічним покриттям DSP 10134 | 906 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →