Фен DSP 30087
Фото 4 |
DSP 30087 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 30087
Усі ціни 15 →Фен для укладання волосся з насадками DSP 30087 Рожевий фен для висушуванн | 955 грн. |
Фен для укладання волосся з насадками DSP 30087 сріблястий фен для висушув | 945 грн. |
Фен DSP-30087 для укладання волосся з насадкою 3 швидкості, 3 режими нагрі | 834 грн. |
Фен DSP-30087 для укладки волос c насадкой 3 скорости 3 режима нагрева 220 | 834 грн. |
Фен DSP-30087 для укладання волосся з насадкою 3 швидкості 3 режими нагрів | 899 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →