Стайлер DSP 10099
DSP 10099 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 10099
Усі ціни 8 →Утюжок DSP-10099 випрямляч для волосся керамічне покриття 42 Вт Червоний | 906 грн. |
Утюжок DSP-10099 випрямляч для волосся керамічне покриття 42 Вт Чорний | 906 грн. |
Праска випрямляч для волосся DSP-10099 42 Вт сенсорна плойка Чорний | 895 грн. |
Плойка випрямляч для волосся DSP 10099 керамічне покриття Чорний | 945 грн. |
Плойка випрямляч для волосся DSP 10099 керамічне покриття Червоний | 945 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →