Стайлер DSP 10183
Фото 5 |
DSP 10183 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 10183
Усі ціни 11 →Плойка зі світлодіодним підсвічуванням випрямляч для волосся 5 режимів Led | 849 грн. |
Праска для випрямлення волосся DSP 10183 LED дисплей 5 температурних режим | 899 грн. |
Професійна праска випрямляч для волосся DSP 10183 з керамічним покриттям 5 | 999 грн. |
Праска для випрямлення волосся DSP 10183 50W (2008475) (213857) | 999 грн. |
Плойка випрямляч прасок для волосся DSP 10183 Led дисплей 50Вт Червоний | 799 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →