Стайлер VGR V-509
VGR V-509 |
|
Діапазон температури нагріву 100 – 230 °C.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-509
Усі ціни 9 →Праска VGR V-509 з дисплеєм | 626 грн. |
Праска випрямляч для волосся VGR V-509 з керамічними пластинами та регулят | 627 грн. |
Професійна праска випрямляч VGR V-509 щипці прасок для волосся | 627 грн. |
Праска VGR V-509 з регулюванням температури | 612 грн. |
Прасування VGR V-509 Світлодіодний цифровий дисплей | 612 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →