Машинка для стрижки VGR V-175
Відео 5Фото 8 |
VGR V-175 |
|
В комплекті гребінь для початківців.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-175
Усі ціни 34 →Машинка для стрижки з триммером VGR V-175 бездротова з комплектом насадок | 715 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-175 5 Вт | 1 079 грн. |
Машинка універсальна для підстригання волосся акумуляторна VGR V-175 | 798 грн. |
Тример для стрижки волосся, машинка для стрижки аккумуляторна, тример для | 985 грн. |
Машинка для стрижки+тример VGR V-175 5в1 (999) | 790 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →