Вантажна шина Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 17 →Barum BD200 R (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 18 962 грн. |
Barum BD200 R (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L PR20 | 17 091 грн. |
Barum BD 200R (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 18 179 грн. |
Barum BD200R (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 16 900 грн. |
BARUM Вантажна шина BARUM BD200 R (ведуча) 315/80R22.5 156/150L | 18 877 грн. |
ще 12 пропозицій