Батарейка Duracell 4xAAA Ultra Power MX2400
Duracell 4xAAA Ultra Power MX2400 |
|
Технологія Powercheck для перевірки заряду кожної батарейки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duracell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duracell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duracell 4xAAA Ultra Power MX2400
Лужні батарейки мізинчикові Duracell Ultra 1,5 V AAA LR03/MX2400, 4 шт. (5 | 169 грн. |
Батарейки DURACELL LR03 KPD 04*10 Ultra алкалінові (5004806) уп.1x4 шт. | 215 грн. |
Лужні батарейки Duracell Ultra Power AAA 1.5В LR03 4 шт (5000394062931) | 129 грн. |
Батарейки алкалінові Duracell Ultra Power ААА 1.5V LR03 4 шт (500039406293 | 489 грн. |
Модификації Duracell
Ціни на Duracell |
---|---|---|---|---|
Duracell 2xAAA Ultra Power MX2400 | від 86 грн. | 5 пропозицій | ||
Duracell 4xAAA Ultra Power MX2400 | від 129 грн. | 4 пропозиції | ||
Duracell 8xAAA Ultra Power MX2400 | від 395 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →