Батарейка Duracell Optimum 8xAAA
Duracell Optimum 8xAAA 4 шт8 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duracell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duracell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duracell Optimum 8xAAA
Батарейки DURACELL LR03 KPD 08*10 Optimum лужні (5015602) 1x8 шт | 365 грн. |
Duracell LR03 KPD 08*10 OPTIMUM УП. 1X8 ШТ LR03KPD08*10OPTIMUMУП.1X8ШТ | 365 грн. |
Лужні батарейки Duracell Optimum AAA 1.5В LR03 8 шт (5000394158962) | 339 грн. |
Батарейки алкалінові Duracell Optimum AAA CEE GEN3 8 штук (5000394158962) | 954 грн. |
Модификації Duracell Optimum
Ціни на Duracell Optimum |
---|---|---|---|---|
Duracell Optimum 4xAAA | від 49 грн. | 23 пропозиції | ||
Duracell Optimum 8xAAA | від 339 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →