Батарейка A23 Duracell 1xA23 MN21
Duracell 1xA23 MN21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duracell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duracell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duracell 1xA23 MN21
Батарейка Duracell MN21 12V лужна 1 шт 3LR50 | 60 грн. |
Батарейка Duracell MN21 BL 1 шт | 59 грн. |
Батарейка 23A Duracell MN21 12B (блістер по 1 шт) (56640) | 63 грн. |
Модификації Duracell
Ціни на Duracell |
---|---|---|---|---|
Duracell 1xA23 MN21 | від 59 грн. | 3 пропозиції | ||
Duracell 2xA23 MN21 | від 106 грн. | 23 пропозиції | ||
Duracell 5xA23 MN21 | від 213 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →