Змішувач Duravit White Tulip WT1070004010
Фото 8 |
Duravit White Tulip WT1070004010 |
|
Регульований аератор дозволяє змінювати напрямок струменя.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit White Tulip WT1070004010
Усі ціни 8 →Змішувач для умивальника Duravit White Tulip, одноважільний, хром (WT10700 | 19 340 грн. |
Зовнішня частина змішувача для умивальника одноважільний настінного монтаж | 22 592 грн. |
Змішувач для умивальника Duravit White Tulip хром (WT1070004010) WT1070004 | 22 592 грн. |
Змішувач для умивальника Duravit White Tulip, одноважільний, хром (WT10700 | 20 473 грн. |
Duravit White Tulip Chrom (WT1070004010) | 18 240 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →