Змішувач Tres Study-tres 26230002
Фото 12 |
Tres Study-tres 26230002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Study-tres 26230002
Усі ціни 25 →Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу TRES Study exclu | 11 642 грн. |
Змішувач одноважільний Tres Study Exclusive 237 мм хром 26230002 | 11 655 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Study Exclusive вилив 237мм, золото матове ( | 29 810 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Tres Study 237 мм 26230002 | 11 669 грн. |
Tres Study Exclusive Stal (26230002AC) | 17 400 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →