Унітаз Duravit White Tulip 2576092000
Фото 3 |
Duravit White Tulip 2576092000 |
|
З вертикальним змивом.
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit White Tulip 2576092000
Унітаз підвісний Duravit White Tulip 0027090000 із сидінням Soft Close 257 | 23 500 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий) Duravit White Tulip з сидінням (по | 30 040 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий DURAVIT Tulip без сидіння 2576092000 | 40 964 грн. |
Унітаз підвісний Duravit Tulip без сидіння (2576092000) 2576092000 | 40 963 грн. |
Унітаз підвісний Duravit White Tulip 370х540 мм, білий (2576092000) 257609 | 29 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →