Душова кабіна Dusel DSL191+195 120x80
Фото 6 |
Dusel DSL191+195 120x80 120x80120x90 |
|
Алюмінієвий профіль.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel DSL191+195 120x80
Усі ціни 7 →Душова кабіна DSL191B+195B Black Matt 120x80x190 d-519128 | 20 140 грн. |
Душевая кабина DSL191B+195B Black Matt 120x80x190 DSL191B+195B Black Matt | 20 140 грн. |
Душова кабіна DSL191B+195B Black Matt 120x80x190 DSL191B+195B Black Matt - | 20 140 грн. |
Душова кабіна DUSEL DSL191+195 Chrome 1200*800 двері розсувні, профіль хро | 19 000 грн. |
Душова кабіна DSL191+195 120x80x190 d-519118 | 19 000 грн. |
Душевая кабина DSL191+195 120x80x190 DSL191+195-120x80x190 | 19 000 грн. |
Душова кабіна DSL191+195 120x80x190 DSL191+195-120x80x190 | 19 000 грн. |
Модификації Dusel DSL191+195
Ціни на Dusel DSL191+195 |
---|---|---|---|---|
Dusel DSL191+195 120x80 | від 19 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Dusel DSL191+195 120x90 | від 19 760 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →