Намет Easy Camp Huntsville Twin 600 (120409)
Відео 1Фото 12 |
Easy Camp Huntsville Twin 600
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:6
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:14.2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Huntsville Twin 600
Усі ціни 35 →Палатка шестиместная Easy Camp Huntsville Twin 600 Green/Grey, 120409 (929 | 16 944 грн. |
Зелений намет Easy Camp Huntsville Twin 600 M-10033264 | 28 677 грн. |
Намет шестимісний Easy Camp Huntsville Twin 600 Green/Grey (120409) | 21 180 грн. |
Намет шестимісний Easy Camp Huntsville Twin 600 Green/Grey (120409) | 16 899 грн. |
Зелений намет Easy Camp Huntsville Twin 600 M-10033264 | 28 677 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →