Фотоапарат EasyPix Aquapix W2024
Відео 2Фото 18 |
EasyPix Aquapix W2024
Матриця:1/2.3", 5 МПікс
Екран:2.4 ''
Всі характеристики
Характеристики Aquapix W2024
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EasyPix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EasyPix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EasyPix Aquapix W2024
Компактний фотоапарат EasyPix Aquapix W2024 -P Ice Pink | 3 289 грн. |
Компактный фотоаппарат EasyPix Aquapix W2024 Blue | 3 490 грн. |
Компактний фотоапарат EasyPix Aquapix W2024 -P Ice Pink | 3 299 грн. |
Компактный фотоаппарат EasyPix Aquapix W2024 -P Ice Pink | 3 295 грн. |
Компактный фотоаппарат EasyPix Aquapix W2024 -Y Ice Gold | 3 490 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фотоапарата EasyPix Aquapix W2024:
- Можливість зйомки під водою на глибині до 3 метрів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →