Карта пам'яті SanDisk Ultra SDHC UHS-I 100MB/s Class 10 32 ГБ (SDSDUNR-032G-GN3IN)
SanDisk Ultra SDHC UHS-I 100MB/s Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra SDHC UHS-I 100MB/s Class 10 32 ГБ
Усі ціни 22 →SanDisk SDHC 32GB Ultra Lite Class 10 UHS-I (SDSDUNR-032G-GN3IN) | 293 грн. |
Карта памяти SANDISK 32GB SDHC class 10 UHS-I Ultra Lite (SDSDUNR-032G-GN3 | 270 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 32GB SDHC class 10 UHS-I Ultra Lite (SDSDUNR-032G-GN | 269 грн. |
SanDisk sdhc 32gb uhs-i/ (SDSDUNR-032G-GN3IN) SDSDUNR-032G-GN3IN | 269 грн. |
SanDisk Карта пам'яті SanDisk 32GB SDHC class 10 UHS-I Ultra Lite (SDSDUNR | 269 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →