Сковорідка Edenberg EB-3323 24 см
Фото 4 |
Edenberg EB-3323 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3323 24 см
Усі ціни 10 →Сковорода - сотейник з кришкою Edenberg 24 см EB-3323 | 936 грн. |
EDENBERG EB-3323 | 966 грн. |
Сковорода-сотейник Edenberg 24 см із кришкою гранітне покриття (EB-3323) | 950 грн. |
Сковорода з кришкою із гранітним антипригарним покриттям Edenberg EB-3323 | 930 грн. |
Сковорода глибока Edenberg EB-3323 24 см 3 л | 1 000 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3323
Ціни на Edenberg EB-3323 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3323 24 см | від 815 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-3324 26 см | від 875 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3325 28 см | від 960 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →