Сковорідка Bohmann BH1730-24-DFP 24 см
Bohmann BH1730-24-DFP 24 см28 см |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH1730-24-DFP 24 см
Сковорода Bohmann із кришкою 24 см (1730-24-DFP-BH) | 1 013 грн. |
Сковорода Bohmann с крышкой 24 см (1730-24-DFP-BH) | 997 грн. |
Сотейник Bohmann BH 1730-24 DFP 24 см | 944 грн. |
Bohmann 1730-24-DFP-BH | 926 грн. |
Модификації Bohmann BH1730-24-DFP
Ціни на Bohmann BH1730-24-DFP |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH1730-24-DFP 24 см | від 926 грн. | 4 пропозиції | ||
Bohmann BH1730-28-DFP 28 см | від 1 119 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →