Сковорідка Bohmann BH-1300-24 24 см
Фото 4 |
Bohmann BH-1300-24 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-1300-24 24 см
Усі ціни 19 →Bohmann 24 см (1300-24-MRB-BH) | 933 грн. |
Bohmann 24 см (1300-24-MRB-BH) | 918 грн. |
Сковорода с крышкой Bohmann 24 см 1300-24-MRB-BH | 1 013 грн. |
Сковорода глибока Bohmann BH-1300-24 MRB 24 см BH 1300-24 | 817 грн. |
Bohmann 1300-24-MRB-BH | 871 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Bohmann BH-1300-24
Ціни на Bohmann BH-1300-24 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH-1300-24 24 см | від 790 грн. | 20 пропозицій | ||
Bohmann BH-1300-28 28 см | від 1 040 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →