Сковорідка Edenberg EB-3324 26 см
Фото 10 |
Edenberg EB-3324 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3324 26 см
Усі ціни 10 →Сковорода - сотейник з кришкою Edenberg 26 см EB-3324 | 1 002 грн. |
EDENBERG EB-3324 | 1 036 грн. |
Сковорода-сотейник Edenberg 26см з гранітним покриттям та кришкою (EB-3324 | 975 грн. |
Сковорода з кришкою із гранітним антипригарним покриттям Edenberg EB-3324 | 982 грн. |
Сковорода глибока Edenberg EB-3324 26 см 3.2 л | 1 071 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3324
Ціни на Edenberg EB-3324 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3323 24 см | від 880 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-3324 26 см | від 932 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-3325 28 см | від 1 025 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →