Сковорідка Edenberg EB-764 20 см чорний
Edenberg EB-764 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-764 20 см чорний
Усі ціни 9 →Сковорода з кришкою і мармуровим покриттям Edenberg 20 см EB-764 | 450 грн. |
Сковорода Edenberg 20 см з кришкою та мармуровим покриттям (EB-764) | 475 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-764 20 см | 482 грн. |
Універсальна сковорода з кришкою 20 см Edenberg EB-764 | 408 грн. |
Сковорода Edenberg з кришкою і мармуровим покриттям 20 см (EB-764) | 433 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →