Сковорідка для млинців Edenberg EB-3387 20 см
Фото 8 |
Edenberg EB-3387 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3387 20 см
Усі ціни 11 →Сковорідка для млинців EDENBERG 200мм гранітне покриття ЕВ-3387 | 254 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg EB-3387 20 см | 310 грн. |
Млинна сковорода Edenberg 20 см (EB-3387) | 320 грн. |
Сковорода для блинов Edenberg EB-3387 20 см | 318 грн. |
Сковорода для млинців із гранітним антипригарним покриттям 20 см Edenberg | 312 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3387
Ціни на Edenberg EB-3387 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3387 20 см | від 253 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3388 22 см | від 264 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3389 24 см | від 289 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →