Сковорідка для млинців Maestro MR1221-20 20 см
Фото 6 |
Maestro MR1221-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1221-20 20 см
Усі ціни 25 →Сковорідка Maestro MR-1221-20 | 265 грн. |
Сковорода MR-1221-20 Высококачественный алюминий, Антипригарное покрытие G | 359 грн. |
Maestro 1221-20-MR | 247 грн. |
Сковорода млинна з антипригарним гранітним покриттям d=20 см MAESTRO MR-12 | 505 грн. |
Сковорода блинная с антипригарным гранитным покрытием d=20 см MAESTRO MR-1 | 606 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Maestro MR1221-20
Ціни на Maestro MR1221-20 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1221-20 20 см | від 247 грн. | 40 пропозицій | ||
Maestro MR1221-22 22 см | від 295 грн. | 4 пропозиції | ||
Maestro MR1221-24 24 см | від 300 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →