Сковорідка для млинців Edenberg EB-3388 22 см
Фото 8 |
Edenberg EB-3388 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3388 22 см
Усі ціни 11 →Блинная сковорода Edenberg EB-3388 22 см | 390 грн. |
Сковорідка для млинців Edenberg гранітна 22см (EB-3388) | 335 грн. |
Сковорода для блинов Edenberg EB-3388 22 см | 342 грн. |
Сковорода для млинців із гранітним антипригарним покриттям 22 см Edenberg | 325 грн. |
Сковорода млинна Edenberg EB-3388 для млинців з гранітним покриттям 22 см | 314 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3388
Ціни на Edenberg EB-3388 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3387 20 см | від 253 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3388 22 см | від 264 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3389 24 см | від 289 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →