Сковорідка для млинців Edenberg EB-3398 22 см сірий
Фото 6 |
Edenberg EB-3398 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3398 22 см сірий
Усі ціни 8 →Сковорода для млинців Edenberg 22см з гранітним покриттям (EB-3398) | 350 грн. |
Сковорода для блинов Edenberg EEB-3398 22 см | 375 грн. |
Сковорода для млинців із гранітним антипригарним покриттям 22 см Edenberg | 350 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg EEB-3398 22 см | 289 грн. |
Сковорода для млинців антипригарна Edenberg з гранітним покриттям 22 см (E | 298 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-3398
Ціни на Edenberg EB-3398 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3397 20 см сірий | від 225 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3398 22 см сірий | від 245 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-3399 24 см чорний | від 324 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →