Сковорідка для млинців Bohmann BH-1010-24 24 см
Bohmann BH-1010-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-1010-24 24 см
Усі ціни 6 →Bohmann BH-1010-24 | 397 грн. |
Антипригарна сковорода для млинців Bohmann BH 1010-24MRB 24 см млинець | 488 грн. |
Сковорода млинна Bohmann 24 см BH 1010-24MRB | 428 грн. |
Млинна сковорода 24 см з мармуровим покриттям Bohmann BH-71010-24 | 399 грн. |
Сковорода млинна Bohmann 1010-24-MRB-BH (24см) | 434 грн. |
Сковорода млинець 24 см Bohmann BH-1010-24 | 415 грн. |
Модификації Bohmann BH-1010-24
Ціни на Bohmann BH-1010-24 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH-1010-20 20 см | від 257 грн. | 12 пропозицій | ||
Bohmann BH-1010-22 22 см | від 359 грн. | 2 пропозиції | ||
Bohmann BH-1010-24 24 см | від 397 грн. | 6 пропозицій | ||
Bohmann BH-1010-26 26 см | від 378 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →