Сковорідка для млинців Edenberg EB-3397 20 см сірий
Фото 7 |
Edenberg EB-3397 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3397 20 см сірий
Усі ціни 12 →Сковорода для млинців Edenberg EB-3397 20 см | 290 грн. |
Пательня для млинців EDENBERG ЕВ - 3397 20 см сіра (840) | 380 грн. |
Cковорода для млинців 20 см Edenberg з мармуровим антипригарним покриттям | 325 грн. |
Сковорода для млинців із гранітним антипригарним покриттям 20 см Edenberg | 355 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg EB-3397 20 см | 275 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3397
Ціни на Edenberg EB-3397 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3397 20 см сірий | від 239 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-3398 22 см сірий | від 289 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-3399 24 см чорний | від 324 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →