Сковорідка для млинців Maestro MR1221-24 24 см
Фото 6 |
Maestro MR1221-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1221-24 24 см
Усі ціни 16 →Maestro 1221-24-MR | 300 грн. |
Сковорода млинна Maestro MR-1221-24 | 391 грн. |
Сковорода млинна з антипригарним гранітним покриттям d=24 см MAESTRO MR-12 | 673 грн. |
Сковорода блинная с антипригарным гранитным покрытием d=24 см MAESTRO MR-1 | 702 грн. |
Сковорода млинна з антипригарним гранітним покриттям d=24 см MAESTRO MR-12 | 585 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Maestro MR1221-24
Ціни на Maestro MR1221-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1221-20 20 см | від 247 грн. | 30 пропозицій | ||
Maestro MR1221-22 22 см | від 295 грн. | 3 пропозиції | ||
Maestro MR1221-24 24 см | від 300 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →