Зварювальний інвертор Edon PulseTIG-200ACDC
Відео 1Фото 4 |
Edon PulseTIG-200ACDC 180 A 230 В 8.5 кВт 290 A 400 В 9 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edon PulseTIG-200ACDC
Сварочный инвертор Edon Pulsetig-200 Acdc | 26 473 грн. |
Зварювальний інверторний аргонний апарат Edon PULSETIG-200ACDC (Перемикачі | 28 159 грн. |
Аргоннодуговий апарат Edon PULSETIG-200ACDC | 26 798 грн. |
Зварювальний інвертор Edon PULSETIG 200 ACDC | 28 635 грн. |
Відеоогляди
Модификації Edon PulseTIG-200ACDC
Ціни на Edon PulseTIG-200ACDC |
---|---|---|---|---|
Edon PulseTIG-200ACDC | від 26 473 грн. | 4 пропозиції | ||
Edon PulseTIG-315ACDC | від 24 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →