Зварювальний інвертор Edon PulseTIG-315ACDC
Відео 1Фото 4 |
Edon PulseTIG-315ACDC 180 A 230 В 8.5 кВт 290 A 400 В 9 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edon PulseTIG-315ACDC
Аргонний зварювальний апарат EDON PULSETIG-315AC/DC PULSETIG-315ACDC | 24 999 грн. |
Аргонова зварка Edon Pulse Tig 315 AC/DC для алюмінію | 35 999 грн. |
Зварювальний аргоннодуговий апарат Edon Pulsetig-315 AC\DC (+MMA) | 31 952 грн. |
Відеоогляди
Модификації Edon PulseTIG-315ACDC
Ціни на Edon PulseTIG-315ACDC |
---|---|---|---|---|
Edon PulseTIG-200ACDC | від 26 506 грн. | 3 пропозиції | ||
Edon PulseTIG-315ACDC | від 24 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →