Електрогенератор EF Power V9500S
Фото 17 |
EF Power V9500S ручнийэлектростартер (кнопка) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EF Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EF Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EF Power V9500S
Усі ціни 14 →EF Power V9500S офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 17 299 грн. |
Бензиновый генератор Ef Power V9500S | 18 940 грн. |
Бензиновий генератор EF Power V9500S V9500S(K) | 18 940 грн. |
EF Power EF Power V9500S | 18 940 грн. |
Бензиновий генератор EF Power V9500S V9500S(K) | 18 940 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації EF Power V9500S
Ціни на EF Power V9500S |
---|---|---|---|---|
EF Power V9500S | від 17 299 грн. | 14 пропозицій | ||
EF Power V9500SE | від 18 790 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →