Побутовий датчик EGLO Detect Me 4
EGLO Detect Me 4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Detect Me 4
Датчик руху EGLO DETECT ME 4 97466, Білий | 1 541 грн. |
Датчик руху DETECT ME 4 EGLO (97466) | 1 688 грн. |
Датчик руху EGLO DETECT ME 4 97467, Чорний | 1 541 грн. |
Датчик руху DETECT ME 4 EGLO (97467) | 1 834 грн. |