Побутовий датчик EGLO Detect Me 3
EGLO Detect Me 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Detect Me 3
Датчик руху EGLO DETECT ME 3 97464, Білий | 1 365 грн. |
Датчик руху DETECT ME 3 EGLO (97464) | 1 524 грн. |
Датчик руху EGLO DETECT ME 3 97465, Чорний | 1 365 грн. |
Датчик руху DETECT ME 3 EGLO (97465) | 1 524 грн. |