Побутовий датчик EGLO Detect Me 6
Фото 4 |
EGLO Detect Me 6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Detect Me 6
Датчик руху EGLO DETECT ME 6 97421, Білий | 1 483 грн. |
Сенсор DETECT ME 6 EGLO (97422) | 1 624 грн. |
Сенсор DETECT ME 6 EGLO (97421) | 1 624 грн. |