Ящик для інструменту Haisser Titan Plus 55 (90110)
Haisser Titan Plus 55 (90110) 19.5"21.8" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser Titan Plus 55 (90110)
Усі ціни 9 →Ящик для инструмента Haisser Titan Plus 55 90110 (122177) | 1 324 грн. |
Ящик для інструменту Haisser Titan Plus 55 (90110) 122177 | 1 511 грн. |
Haisser Titan Plus 55 (90110) TitanPlus55(90110) | 1 475 грн. |
Ящик для інструментів Haisser Titan Plus 55 90110 (BP122177) | 1 475 грн. |
Ящик для інструментів Haisser Titan Plus 55 90110 | 1 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Haisser Titan Plus 55 (90110)
Ціни на Haisser Titan Plus 55 (90110) |
---|---|---|---|---|
Haisser Titan Plus 50 (90109) | від 965 грн. | 10 пропозицій | ||
Haisser Titan Plus 55 (90110) | від 1 200 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →