Кущоріз Einhell GE-CG 18 Li Solo (3410370)
Відео 1Фото 7 |
Einhell GE-CG 18 Li Solo |
|
Компактний і легкий акумуляторний кущоріз для швидкої і якісної підрізання живих огорож, кущів та дрібних гілок завтовшки до 8мм Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для активного побутового використання на прибудинковій території або в невеликих садах. Обладнаний двома насадками: ножем для трави з робочою шириною 100 мм і ножем для чагарників з шиною довжиною 200 мм, Леза з високоякісної сталі з лазерним заточуванням забезпечують якісний рез і мають підвищену зносостійкість.
Завдяки спеціальній системі зміни ножів, яка не потребує спеціальних інструментів, трансформація кущоріза Einhell GE-CG 18 Li Solo ножиці для трави відбувається всього за кілька секунд. Пристрій оснащується потужним електричним двигуном і довговічним металевим редуктором. Для живлення необхідний літій-іонний акумулятор, який розрахований на напругу 18 В (не входить в комплект поставки).
Безпека під час виконання робіт по обрізці забезпечує спеціальний вимикач, який запобігає випадкове включення чи швидко зупиняє леза при падінні пристрою. Кущоріз має невелику вагу (0,66 кг), ергономічний і не викликає передчасної втоми користувача під час тривалих робочих сесій. Поставляється з міцними захисними кожухами до ножам обох типів для зручного транспортування/зберігання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell GE-CG 18 Li Solo
Кущоріз Einhell GE-CG 18 Li - Solo, 18В, PXC, леза 100/200 мм, 0.66 кг (бе | 2 326 грн. |
Ножницы для травы акум Einhell GE-CG 18 Li - Solo, 18В, PXC, лезвия 100/20 | 2 304 грн. |
Кущоріз Einhell GE-CG 18 Li - Solo, 18В, PXC, леза 100/200 мм, 0.66 кг (бе | 2 304 грн. |
Einhell Кущоріз Einhell GE-CG 18 Li - Solo, 18В, PXC, леза 100/200 мм, 0.6 | 2 304 грн. |
Кущоріз-ножиці акумуляторні Einhell X-Change GE-CG 18 Li - Solo (3410370) | 2 304 грн. |