Полірувальна машина Einhell Expert Plus CE-CB 18/254 Li Solo (2093301)
Фото 4 |
Einhell Expert Plus CE-CB 18/254 Li Solo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert Plus CE-CB 18/254 Li Solo
Усі ціни 6 →Акумуляторна полірувальна машина Einhell CE-CB 18/254 Li - Solo, без акб | 1 998 грн. |
Полірувальна машина Einhell Expert Plus CE-CB 18/254 Li Solo 2093301 | 1 998 грн. |
Полірувальна машина Einhell CE-CB 18/254 Li Solo без АКБ и ЗП (2093301) | 1 998 грн. |
Полірувальна машина Einhell X-Change CE-CB 18/254 Li-Solo (2093301) | 1 998 грн. |
Полірувальна машина Einhell CE-CB 18/254 Li-Solo | 2 198 грн. |
Полірувальна машина Einhell CE-CB 18/254 Li-Solo | 1 998 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →