Заглибний насос Aquatica 773423
Aquatica 773423 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773423
Усі ціни 13 →Насос дренажно-фекальный Aquatica WQD8-16-1,1SF (773423) | 10 806 грн. |
Каналізаційний насос Aquatica 1.1 кВт 350 л/хв 7 м кабель (нерж) 773423 | 8 506 грн. |
Насос канализационный Aquatica 1.1кВт Hmax 18м Qmax (нерж) (773423) | 8 268 грн. |
Насос Aquatica 1.1 кВт Hmax 18 (773423) | 8 506 грн. |
Насос дренажно-фекальний Aquatica нержавіючий 1.1кВт Hmax 18м Qmax 350л/хв | 8 506 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Aquatica 773423
Ціни на Aquatica 773423 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773421 | від 5 593 грн. | 8 пропозицій | ||
Aquatica 773422 | від 6 283 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 773423 | від 7 349 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 773424 | від 7 508 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →