Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Заглибні (дренажні) насоси   /   Volks

Заглибний насос Volks V1100 DF (13622)

Фото - Заглибний насос Volks V1100 DF
Фото 4
Volks V1100 DF
продуктивніпоплавковий вимикачподрібнювач
Основне
Призначенняканалізація
Характеристики
Макс. продуктивність18000 л/год / максимальна /
Макс. напір10 м / максимальний /
Макс. глибина занурення5 м
Максимальний розмір частинок55 мм
Макс. t рідини40 °С
Подрібнювач
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок2"
Двигун
Потужність1100 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Інше
Клас захисту (IP)68
Країна походження брендуНімеччина
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Вага19.2 кг
Дата додавання на E-Katalogвересень 2019
Маркування виробника
13622

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Як вибрати занурювальний (дренажний) насосРозбираємось в особливостях роботи дренажних насосів, їх типах та головних параметрах, які треба враховувати при виборі.

Купити Volks V1100 DF

Усі ціни 9 →

Насос фекальний з різальним механізмом VOLKS V1100 DF 1,1 кВт

Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V1100 DF 1,1 кВт - це насос потужністю 1.1 кВт, призначений для перекачування фе... щекальних, стічних та забруднених вод. Конструкція робочого колеса відкритого типу дозволяє перекачувати тверді частинки без засмічення насосної частини. Вмонтований ріжучий механізм забезпечує дроблення довгих і волокнистих частинок, запобігаючи їх намотування
Climatronic.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
6 509 грн.

Насос фекальный с режущим механизмом Volks V1100 DF 1,1 кВт 000013622

Насос фекальный с режущим механизмом Volks V1100 DF 1,1 кВт — это насос мощностью 1.1 кВт, предназначенный для перекачивания... щефекальных, сточных и загрязненных вод. Конструкция рабочего колеса открытого типа дает возможность перекачивать твердые частицы без засорения насосной части.Вмонтированный режущий механизм обеспечивает дробление длинных и волокнистых частиц, предотвращая их
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Насос фекальний з ріжучим механізмом Volks V1100 DF 1,1 кВт

Маркетплейс: MAUDAU  Aquafavorit З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V1100 DF 1,1 кВт

Маркетплейс: Rozetka.ua  BuyPhone З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 379 грн.

Насос фекальний з ріжучим механізмом Volks V1100 DF 1.1 кВт сіро-зелений

Маркетплейс: MAUDAU  PulTechno З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Volks V1100 DF

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Volks V1100 DF

Ціни на Volks V1100 DF
Volks V 750 DF від 5 026 грн.21 пропозиція
Volks V1100 DF від 6 379 грн.15 пропозицій
Volks V1300 DF від 6 409 грн.20 пропозицій