Заглибний насос Nasosy plus WQD 10-8-0.55F
Відео 1Фото 2 |
Nasosy plus WQD 10-8-0.55F відцентровийпоплавковий вимикач |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Купити Nasosy plus WQD 10-8-0.55F
Усі ціни 26 →Насос дренажно-фекальный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ WQD 10-8-0,55 | 5 218 грн. |
Насос дренажно-фекальный Насосы+ Wqd 10-8-0.55F | 4 479 грн. |
Насосы плюс оборудование WQD 10 - 8 - 0,55 Погружной фекально – дренажный | 5 498 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование WQD 10-8-0,55 | 4 773 грн. |
Насосы+Оборудование Фекальный насос Насосы+Оборудование WQD 10-8-0,55F (12 | 4 636 грн. |
Торгова марка «Насоси плюс обладнання» — не новачок на ринку електронасосних агрегатів. Запуск власної виробничої лінії був здійснений нею в 2005 році і з тих пір компанія є передовиком у вітчизняних реаліях.
Вирок
Балом в категорії дренажно-фекальних насосів під знаком бренду заслужено править модель WQD 10-8-0.55 F, заточена під відкачування води із затоплених приміщень (наприклад, підвали або погреби), спустошення вигрібних ям з помірним вмістом біологічних відходів, осушення відстояних каналізаційних вод та організацію поливу.
Продуктивність
Пірнувши «по вуха» (на максимальну глибину до 5 м), насос прокачує до 15 кубів рідини за годину. При цьому забезпечується напір до 12.4 м висоти. Високий темп обертання чавунній крильчатці задає асинхронний двополюсний електродвигун з короткозамкненим ротором. Насосній частині агрегата дарма вода з піском або мулом, також жодних наслідків для неї не буде при перекачуванні водних мас з механічними частинками калібру до 30 мм.
Під знаком надійності
Вигідна відмінність модифікації з літерою F від базової конфігурації моделі — поплавковий вимикач, що дозволяє автоматизувати процес відкачування рідин. Окремих втішних слів також заслуговує клас захисту від вологи корпусу пристрою IPX8. Не кращим чином у насоса йдуть справи лише з показниками ваги (близько 17 кг), через що процес його вилучення після закінчення робіт досить трудомісткий. Втім, цей мінус з лишком перекривається високим ступенем надійності вузлів і агрегатів, що йде моделі виключно про запас.
- Модель WQD 10-8-0.55 — поставляється без поплавкового вимикача. Вага насоса при цьому становить — 17.2 кг
Модификації Nasosy plus WQD 10-8-0.55F
Ціни на Nasosy plus WQD 10-8-0.55F |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus WQD 10-8-0.55F | від 4 090 грн. | 26 пропозицій | ||
Nasosy plus WQD 8-16-1.1 F | від 5 904 грн. | 23 пропозиції | ||
Nasosy plus WQD 15-15-1.5F | від 6 709 грн. | 24 пропозиції |