Заглибний насос Wetron 773363
Відео 1Фото 5 |
Wetron 773363 продуктивніпоплавковий вимикачподрібнювач 12 м³/год 10 м 21 м³/год 15 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wetron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wetron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wetron 773363
Усі ціни 10 →Насос каналізаційний Wetron 1.8 кВт 350 л/хв 7 м кабель 773363 | 3 139 грн. |
Wetron насос канализационный 1.8кВт Hmax 15м Qmax 350л/мин (773363) | 3 532 грн. |
Насос Wetron каналізаційний 1.8 кВт. (773363) | 3 633 грн. |
Насос дренажно-фекальний Wetron 1.8кВт Hmax 15м Qmax 350л/хв (773363) | 3 633 грн. |
Насос каналізаційний Wetron 1.8кВт Hmax 15м Qmax 350л/хв (773363) 1.8кВт H | 3 139 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Wetron 773363
Ціни на Wetron 773363 |
---|---|---|---|---|
Wetron 773361 | від 3 006 грн. | 11 пропозицій | ||
Wetron 773363 | від 3 139 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →