Компресор Einhell TC-AC 190 OF Set мережа (230 В) (4020660)
Відео 2Фото 17 |
Einhell TC-AC 190 OF Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TC-AC 190 OF Set мережа (230 В)
Усі ціни 18 →Компресор Einhell TC-AC 190 OF Set | 4 224 грн. |
Компресор безмасляний Einhell TC-AC 190 OF Set (4020660) 4020660 | 4 224 грн. |
EINHELL TC-AC 190 OF Set (4020660) | 4 224 грн. |
Компресор безмасляний Einhell TC-AC 190 OF Set | 4 224 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →