Компресор Einhell TC-AC 270/50/8 50 л мережа (230 В) (4007360)
Einhell TC-AC 270/50/8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TC-AC 270/50/8 50 л мережа (230 В)
Усі ціни 6 →Компресор Einhell TC-AC 270/50/8 | 8 116 грн. |
Компресор Einhell TC-AC 270/50/8 (4007360) | 8 116 грн. |
Компресор масляний Einhell TC-AC 270/50/8 | 8 110 грн. |
Компресор масляний Einhell TC-AC 270/50/8 | 8 115 грн. |
Компресор масляний Einhell TC-AC 270/50/8 | 8 120 грн. |
Компресор Einhell TC-AC 270/50/8 (4007360) | 9 334 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →