Компресор Einhell TE-AC 36/8 Li OF Set-Solo акумулятор (4020440)
Відео 3Фото 10 |
Einhell TE-AC 36/8 Li OF Set-Solo |
|
Працює від двох акумуляторів
Акумулятори та зарядний пристрій не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TE-AC 36/8 Li OF Set-Solo акумулятор
Усі ціни 19 →Акумуляторний компресор Einhell TE-AC 36/8 Li OF Set-Solo, без акб | 4 833 грн. |
Компресор автомобільний Einhell TE-AC 36/8 Li OF (без АКБ і ЗП) (4020440) | 4 833 грн. |
Автомобільний компресор EINHELL TE-AC 36/8 Li OF (без АКБ і ЗП) (4020440) | 4 833 грн. |
Автокомпресор Einhell TE-AC 36/8 Li OF Set-Solo (без АКБ и ЗП) | 4 833 грн. |
Автомобільний компресор EINHELL TE-AC 36/8 Li OF (без АКБ і ЗП) (4020440) | 4 833 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →