Садова повітродувка-пилосос Einhell VENTURRO 36/240 Li Solo (3433640)
Відео 2Фото 12 |
Einhell VENTURRO 36/240 Li Solo |
|
Безщітковий двигун. Працює від двох акумуляторів 18 В
Акумулятори і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell VENTURRO 36/240 Li Solo
Усі ціни 8 →Акумуляторний садовий пилосос-повітродувка Einhell Venturro 36/240, без ак | 8 118 грн. |
Пилосос садовий Einhell VENTURRO 36/240, 36В, PXC (без АКБ та ЗП), (343364 | 8 118 грн. |
Пилосос садовий EINHELL VENTURRO 36/240, 36В, PXC (без АКБ і ЗП), (3433640 | 8 118 грн. |
Einhell Einhell VENTURRO 36/240 (3433640) | 8 118 грн. |
Пилосос садовий EINHELL VENTURRO 36/240, 36В, PXC (без АКБ і ЗП), (3433640 | 8 118 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →