Садова повітродувка-пилосос Yard Force YF-LBC20
Фото 9 |
Yard Force YF-LBC20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yard Force 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yard Force.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yard Force YF-LBC20
Садовий пилосос-повітродувка Yard Force YF-LBC20 | 9 999 грн. |
Садовый пылесос-воздуходувка Yard Force YF-LBC20 | 10 002 грн. |
Повітродувка акумуляторна пилосос та мульчер 3 в 1 Yard Force LB C20 бездр | 4 890 грн. |
Акумуляторна повітродувка Yard Force LB C20 3в1(+пилосос та мульчер, 40Вт) | 4 657 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →