Дитяче автокрісло El Camino Bravo Isofix ME1041
Фото 6 |
El Camino Bravo Isofix ME1041 без ISOFIXISOFIX |
|
Довгоживуче автомобільне крісло абсолютно на весь період дорослішання дитини. Модель дозволено використовувати з моменту виписки малюка з пологового будинку (спільно зі спеціальним вкладишем в чашу для новонароджених) і аж до моменту, поки чадо не пересяде на «доросле» сидіння машини. Протягом першого рочки життя крихти-пасажира автокрісло встановлюється проти ходу руху транспортного засобу, потім воно розгортається обличчям вперед.
За надійну фіксацію El Camino Bravo Isofix ME1041 на автомобільному дивані несуть відповідальність замки системи кріплення Isofix і штатний інерційний ремінь безпеки машини. Пасажири до 3-4 років зроду пристібаються в кріслі внутрішніми п'ятиточковими ременями, старші діти — вищезгаданим ременем безпеки автомобіля. Регулюванням у виробі піддаються положення спинки, висоти розміщення підголівника і внутрішніх пристяжних ременів. Оббивка моделі виконана з льону та поліестеру. Знімний чохол крісла піддається процедурі машинного прання в щадному режимі без подальшого віджиму. На прилавках магазинів модель представлена в сірому забарвленні унісекс, яка може бути розбавлена декоративною вставкою червоного кольору в спокійному тоні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог El Camino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі El Camino.
Купити El Camino Bravo Isofix ME1041
Усі ціни 35 →Автокрісло El Camino (0-36кг) ME 1041 BRAVO ISOFIX (royal black) | 4 615 грн. |
Автокрісло El Camino Bravo Isofix ME 1041 Royal Grey, сіре (23750) | 4 363 грн. |
Автокресло El Camino (0-36кг) Me 1041 Bravo Isofix (royal grey) | 4 226 грн. |
Автокрісло El Camino (0-36кг) ME 1041 BRAVO ISOFIX (Royal Grey) | 3 970 грн. |
Автокрісло El Camino BRAVO ISOFIX 0-36кг (ME 1041 BRAVO ISO r.grey) | 5 000 грн. |
Модификації El Camino Bravo Isofix ME1041
Ціни на El Camino Bravo Isofix ME1041 |
---|---|---|---|---|
El Camino Bravo ME1042 | від 4 377 грн. | 1 пропозиція | ||
El Camino Bravo Isofix ME1041 | від 3 970 грн. | 35 пропозицій |