Дитяче автокрісло El Camino Absolute ME1079
Фото 14 |
El Camino Absolute ME1079 |
|
Автокрісло з довгограючим характером для діток з народження і до 12 років з народження. Чаша крісла закріплена на базі з висувними конекторами системи Isofix і може обертатися на ній в межах 360°, що зроблено на догоду забезпечення зручності посадки і висадки маленького пасажира. Допзвено на сторожі надійної установки автокрісла — якірний ремінь Top Tether з боку «спини». Протягом першого року життя малюка автосидіння встановлюється в салоні транспортного засобу проти ходу руху, дитина фіксується в ньому внутрішніми п'ятиточковими ременями безпеки.
Для самих маленьких діток передбачається додатковий вкладиш на посадочне місце. Регулюванням в конструкції El Camino Absolute ME1079 піддаються висота розміщення підголівника і пристяжних ременів, а також кут нахилу спинки (4 Положення). На додачу крісло укомплектовано спеціальним валиком для регулювання глибини посадки юних пасажирів. Оббивка виробу виконана з лляної тканини, яка підлягає машинному пранню в делікатному режимі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог El Camino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі El Camino.
Купити El Camino Absolute ME1079
Усі ціни 52 →Автокрісло El Camino (0-36кг) ME 1079 ABSOLUTE 360 ISOFIX (royal total bla | 5 517 грн. |
Автокрісло El Camino Absolute ME 1079 Royal Beige бежеве (25927) | 5 346 грн. |
Автокресло детское El Camino Absolute (ME 1079 Royal Beige) | 5 346 грн. |
Автокресло El Camino absolute 360 isofix (0-36кг) (me 1079 royal total bla | 5 374 грн. |
Автокресло El Camino (0-36кг) ME 1079 ABSOLUTE 360 ISOFIX (royal total bla | 4 746 грн. |